Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PRIMARY WAVE 5047806669 |
| EAN | 0015047806669 |
| Release Date | November 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 373 g |
| Weight | 373 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,767
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | America Live At the Hollywood Bowl |
|---|---|
| Sanatci | America |
| Cikis tarihi | 2024-11-08 |
| EAN/UPC | 0015047806669 |
| Label | Primary Wave |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PRIMARY WAVE 5047806669 |
| EAN | 0015047806669 |
| Release Date | November 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 373 g |
| Weight | 373 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.