Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5746 |
| EAN | 0607396574612 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 8 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Things Change |
|---|---|
| Sanatci | American Aquarium |
| Cikis tarihi | 2023-06-23 |
| EAN/UPC | 0607396574612 |
| Label | New West Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5746 |
| EAN | 0607396574612 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 8 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.