Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DGM PANEGYRIC KCLLP7 |
| EAN | 0633367792211 |
| Release Date | June 26, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,973
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Red |
|---|---|
| Sanatci | King Crimson |
| Cikis tarihi | 2020-06-12 |
| EAN/UPC | 0633367792211 |
| Label | Jvc |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DGM PANEGYRIC KCLLP7 |
| EAN | 0633367792211 |
| Release Date | June 26, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.