Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYVINYL RECORDS PRC276LP |
| EAN | 0644110027610 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 10 mm · 670 g |
| Weight | 670 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,799
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | American Football |
|---|---|
| Sanatci | American Football |
| Cikis tarihi | 2023-09-29 |
| EAN/UPC | 0644110027610 |
| Label | Polyvinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYVINYL RECORDS PRC276LP |
| EAN | 0644110027610 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 10 mm · 670 g |
| Weight | 670 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.