Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYVINYL PRC499LP |
| EAN | 0644110049919 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,138
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | American Football |
|---|---|
| Sanatci | American Football |
| Cikis tarihi | 2024-10-18 |
| EAN/UPC | 0644110049919 |
| Label | Polyvinyl |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYVINYL PRC499LP |
| EAN | 0644110049919 |
| Release Date | October 18, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.