Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MONDO GROOVE |
| EAN | 8055323521437 |
| Release Date | January 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,014
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ivory |
|---|---|
| Sanatci | Amachree, Kio |
| Cikis tarihi | 2023-01-27 |
| EAN/UPC | 8055323521437 |
| Label | Mondo Groove |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Disco |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MONDO GROOVE |
| EAN | 8055323521437 |
| Release Date | January 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.