Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY 3771551 |
| EAN | 0602537715510 |
| Release Date | August 26, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,213
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lick It Up |
|---|---|
| Sanatci | Kiss |
| Cikis tarihi | 2016-08-26 |
| EAN/UPC | 0602537715510 |
| Label | Mercury |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY 3771551 |
| EAN | 0602537715510 |
| Release Date | August 26, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 6 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.