Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PERENNIAL IPU146 |
| EAN | 0789856214617 |
| Release Date | July 13, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 186 × 186 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺890
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Negative Space |
|---|---|
| Sanatci | American Nudism |
| Cikis tarihi | 2018-09-21 |
| EAN/UPC | 0789856214617 |
| Label | K |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PERENNIAL IPU146 |
| EAN | 0789856214617 |
| Release Date | July 13, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 186 × 186 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.