Ek Bilgi
| Label | PIRATES PRESS RECORDS PPR174RP2 |
|---|---|
| EAN | 0810096651372 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,101
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live and Loud |
|---|---|
| Sanatci | Frederiksen, Lars -& the Bastards- |
| Cikis tarihi | 2022-09-09 |
| EAN/UPC | 0810096651372 |
| Label | Pirates Press |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PIRATES PRESS RECORDS PPR174RP2 |
|---|---|
| EAN | 0810096651372 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.