Ek Bilgi
| Label | GHOSTLY INTERNATIONAL GI390LPC1 |
|---|---|
| EAN | 0804297839028 |
| Release Date | January 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 318 × 84 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,710
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Collected Pieces: 2015-2020 |
|---|---|
| Sanatci | Lattimore, Mary & Jeff Zeigler |
| Cikis tarihi | 2022-01-14 |
| EAN/UPC | 0804297839028 |
| Label | Ghostly International |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | GHOSTLY INTERNATIONAL GI390LPC1 |
|---|---|
| EAN | 0804297839028 |
| Release Date | January 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 318 × 84 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.