Ek Bilgi
| Label | CLEOPATRA CLOLP6295 |
|---|---|
| EAN | 0889466629518 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,060
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Tribute To the Cure- Pornography Album |
|---|---|
| Sanatci | Leaether Strip |
| Cikis tarihi | 2025-02-07 |
| EAN/UPC | 0889466629518 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Dance & Electronic / Ebm |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | CLEOPATRA CLOLP6295 |
|---|---|
| EAN | 0889466629518 |
| Release Date | February 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.