Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL BLADE 03984144981 |
| EAN | 0039841449815 |
| Release Date | July 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,083
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fate of Norms |
|---|---|
| Sanatci | Amon Amarth |
| Cikis tarihi | 2017-07-27 |
| EAN/UPC | 0039841449815 |
| Label | Metal Blade |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL BLADE 03984144981 |
| EAN | 0039841449815 |
| Release Date | July 27, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 4 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.