Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL BLADE RECORDS 03984149721 |
| EAN | 0039841497212 |
| Release Date | December 8, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 318 × 4 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,083
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Surtur Rising |
|---|---|
| Sanatci | Amon Amarth |
| Cikis tarihi | 2017-12-07 |
| EAN/UPC | 0039841497212 |
| Label | Metal Blade |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Speed/Thrash/Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL BLADE RECORDS 03984149721 |
| EAN | 0039841497212 |
| Release Date | December 8, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 318 × 4 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.