Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WINSPEAR WSP021LP |
| EAN | 0653801783971 |
| Release Date | August 18, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,136
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Elastic |
|---|---|
| Sanatci | Amy O |
| Cikis tarihi | 2017-08-11 |
| EAN/UPC | 0653801783971 |
| Label | Winspear |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WINSPEAR WSP021LP |
| EAN | 0653801783971 |
| Release Date | August 18, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.