Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602517341296 |
| Release Date | October 30, 2006 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,741
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Back To Black |
|---|---|
| Sanatci | Winehouse, Amy |
| Cikis tarihi | 2025-05-30 |
| EAN/UPC | 0602517341296 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602517341296 |
| Release Date | October 30, 2006 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.