Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ALTERNATIVE ATO0499LP |
| EAN | 0880882356514 |
| Release Date | May 31, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,259
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Amyl & the Sniffers |
|---|---|
| Sanatci | Amyl & the Sniffers |
| Cikis tarihi | 2019-05-24 |
| EAN/UPC | 0880882356514 |
| Label | Virgin |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ALTERNATIVE ATO0499LP |
| EAN | 0880882356514 |
| Release Date | May 31, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.