Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACKHOUSE RECORDS BH999151LP |
| EAN | 0738644092593 |
| Release Date | May 20, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,396
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Phrenia |
|---|---|
| Sanatci | An Isle Ate Her |
| Cikis tarihi | 2022-06-17 |
| EAN/UPC | 0738644092593 |
| Label | Blackhouse |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACKHOUSE RECORDS BH999151LP |
| EAN | 0738644092593 |
| Release Date | May 20, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.