Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCOPE1246 |
| EAN | 0802644824611 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 322 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,116
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Untouchable |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2025-01-10 |
| EAN/UPC | 0802644824611 |
| Label | Kscope |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCOPE1246 |
| EAN | 0802644824611 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 322 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.