Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AND ALSO THE TREES AATTLP014 |
| EAN | 5063176025210 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mother-of-Pearl Moon |
|---|---|
| Sanatci | And Also the Trees |
| Cikis tarihi | 2024-03-01 |
| EAN/UPC | 5063176025210 |
| Label | And Also the Trees |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AND ALSO THE TREES AATTLP014 |
| EAN | 5063176025210 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 5 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.