Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSTELLATION CST020LP |
| EAN | 0666561002015 |
| Release Date | March 28, 2002 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 328 × 5 mm · 215 g |
| Weight | 215 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,639
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | & Yet & Yet |
|---|---|
| Sanatci | Do Make Say Think |
| Cikis tarihi | 2002-03-28 |
| EAN/UPC | 0666561002015 |
| Label | Constellation |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSTELLATION CST020LP |
| EAN | 0666561002015 |
| Release Date | March 28, 2002 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 328 × 5 mm · 215 g |
| Weight | 215 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.