Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SRE555LPB1 |
| EAN | 6430080233175 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 7 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 3 |
₺2,407
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tao of the Dead |
|---|---|
| Sanatci | ...and You Will Know Us By the Trail of Dead |
| Cikis tarihi | 2023-08-18 |
| EAN/UPC | 6430080233175 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SRE555LPB1 |
| EAN | 6430080233175 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 7 mm · 495 g |
| Weight | 495 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.