Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NINE MILE RECORDS LPNMR0251 |
| EAN | 0616892105947 |
| Release Date | April 8, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,249
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wild Chorus |
|---|---|
| Sanatci | Anders & Kendall |
| Cikis tarihi | 2013-02-28 |
| EAN/UPC | 0616892105947 |
| Label | Nine Mile Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NINE MILE RECORDS LPNMR0251 |
| EAN | 0616892105947 |
| Release Date | April 8, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.