Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DMN7895805.1 |
| EAN | 5014797895805 |
| Release Date | August 9, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,704
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Brett Anderson |
|---|---|
| Sanatci | Anderson, Brett |
| Cikis tarihi | 2018-08-09 |
| EAN/UPC | 5014797895805 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DMN7895805.1 |
| EAN | 5014797895805 |
| Release Date | August 9, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.