Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Smalltown Supersound STS374 |
| EAN | 7072822374006 |
| Release Date | July 24, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 391 g |
| Weight | 391 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,184
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Silvester |
|---|---|
| Sanatci | Bratten, Andre |
| Cikis tarihi | 2020-07-24 |
| EAN/UPC | 7072822374006 |
| Label | Smalltown Supersound |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Smalltown Supersound STS374 |
| EAN | 7072822374006 |
| Release Date | July 24, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 391 g |
| Weight | 391 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.