Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | Universal Music UNIJ3175888.2 |
| EAN | 4988031758885 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 155 × 173 × 20 mm · 250 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 250 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,282
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Go In Blind |
|---|---|
| Sanatci | &Team |
| Cikis tarihi | 2025-04-23 |
| EAN/UPC | 4988031758885 |
| Label | Universal |
| Format | CD |
| Tur | Pop / J-Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | Universal Music UNIJ3175888.2 |
| EAN | 4988031758885 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 155 × 173 × 20 mm · 250 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 250 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.