Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | IN-AKUSTIK INAK6464DVD |
| EAN | 0707787646475 |
| Release Date | August 20, 2013 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 140 × 185 × 13 mm · 139 g |
| Weight | 139 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 2 |
₺1,304
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 25 Years At New Morning |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2013-08-20 |
| EAN/UPC | 0707787646475 |
| Label | In-Akustik |
| Format | DVD |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | IN-AKUSTIK INAK6464DVD |
| EAN | 0707787646475 |
| Release Date | August 20, 2013 |
| Product_type | DVD |
| Dimensions | 140 × 185 × 13 mm · 139 g |
| Weight | 139 g |
| Region | Region 2 (Europa) |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.