Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | SECRET RECORDS SECDP207 |
| EAN | 5036436118427 |
| Release Date | February 22, 2019 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 141 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺807
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In London |
|---|---|
| Sanatci | Three Colours Red |
| Cikis tarihi | 2019-02-22 |
| EAN/UPC | 5036436118427 |
| Label | Secret |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | SECRET RECORDS SECDP207 |
| EAN | 5036436118427 |
| Release Date | February 22, 2019 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 124 × 141 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.