Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ESOTERIC RECORDINGS QECLEC42732 |
| EAN | 5013929473287 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 264 × 308 × 38 mm · 832 g |
| Weight | 832 g |
| Discs / Records | 1 |
₺5,208
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | ESOTERIC RECORDINGS QECLEC42732 |
| EAN | 5013929473287 |
| Release Date | October 15, 2021 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 264 × 308 × 38 mm · 832 g |
| Weight | 832 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.