Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EPITAPH 278831 |
| EAN | 8714092788310 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,484
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | For Those That Wish To Exist At Abbey Road |
|---|---|
| Sanatci | Architects |
| Cikis tarihi | 2022-03-25 |
| EAN/UPC | 8714092788310 |
| Label | Epitaph |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EPITAPH 278831 |
| EAN | 8714092788310 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.