Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DANGERVISIT |
| EAN | 5400863043070 |
| Release Date | July 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,576
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Versions Remixed |
|---|---|
| Sanatci | Archive |
| Cikis tarihi | 2021-07-17 |
| EAN/UPC | 5400863043070 |
| Label | Dangervisit |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DANGERVISIT |
| EAN | 5400863043070 |
| Release Date | July 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.