Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO RECORDS WIGLP220 |
| EAN | 5034202022015 |
| Release Date | August 24, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,272
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Humbug |
|---|---|
| Sanatci | Arctic Monkeys |
| Cikis tarihi | 2009-08-21 |
| EAN/UPC | 5034202022015 |
| Label | Domino |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO RECORDS WIGLP220 |
| EAN | 5034202022015 |
| Release Date | August 24, 2009 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 9 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.