Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | LOCAL CAD3230 |
| EAN | 0652637323016 |
| Release Date | August 20, 2012 |
| Media | CD and LP (vinyl) |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 250 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 250 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,357
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mature Themes |
|---|---|
| Sanatci | Ariel Pink's Haunted Graffiti |
| Cikis tarihi | 2012-08-16 |
| EAN/UPC | 0652637323016 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | LOCAL CAD3230 |
| EAN | 0652637323016 |
| Release Date | August 20, 2012 |
| Media | CD and LP (vinyl) |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 250 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 250 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.