Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MIG MUSIC MIG90712 |
| EAN | 0885513907127 |
| Release Date | December 16, 2016 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 140 × 13 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺888
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Rockpalast 1980 |
|---|---|
| Sanatci | Aswad |
| Cikis tarihi | 2016-12-09 |
| EAN/UPC | 0885513907127 |
| Label | Made In Germany |
| Format | CD |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | MIG MUSIC MIG90712 |
| EAN | 0885513907127 |
| Release Date | December 16, 2016 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 140 × 13 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.