Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | REAPER 4251981701745 |
| EAN | 4251981701745 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 142 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,214
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | REAPER 4251981701745 |
| EAN | 4251981701745 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 142 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.