Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Reaper Entertainment (Distribu REAPER020J |
| EAN | 0840588132102 |
| Release Date | March 27, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,214
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Divinity |
|---|---|
| Sanatci | Altaria |
| Cikis tarihi | 2020-03-27 |
| EAN/UPC | 0840588132102 |
| Label | Napalm Records |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Reaper Entertainment (Distribu REAPER020J |
| EAN | 0840588132102 |
| Release Date | March 27, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.