Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | COVIELLO COV92108 |
| EAN | 4039956921080 |
| Release Date | August 20, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 137 × 8 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,618
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | COVIELLO COV92108 |
| EAN | 4039956921080 |
| Release Date | August 20, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 137 × 8 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.