Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 5351106 |
| EAN | 0600753511060 |
| Release Date | July 14, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,350
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gold |
|---|---|
| Sanatci | Abba |
| Cikis tarihi | 2014-07-10 |
| EAN/UPC | 0600753511060 |
| Label | Polar |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Disco |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 5351106 |
| EAN | 0600753511060 |
| Release Date | July 14, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.