Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NBA28843 |
| EAN | 0727361288433 |
| Release Date | June 30, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 432 g |
| Weight | 432 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,791
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blood of the Nations |
|---|---|
| Sanatci | Accept |
| Cikis tarihi | 2023-06-30 |
| EAN/UPC | 0727361288433 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NBA28843 |
| EAN | 0727361288433 |
| Release Date | June 30, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 432 g |
| Weight | 432 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.