Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MEASURED MILE NW517 |
| EAN | 0029667035071 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 179 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,545
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-It's the Same Old Story / Night of the Wolf |
|---|---|
| Sanatci | Act 1 & Ivano Fossati |
| Cikis tarihi | 2024-03-29 |
| EAN/UPC | 0029667035071 |
| Label | Measured Mile |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MEASURED MILE NW517 |
| EAN | 0029667035071 |
| Release Date | March 29, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 179 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.