Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | SONY PICTURES HE 88697569372 |
| EAN | 0886975693726 |
| Release Date | November 2, 2009 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 153 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,318
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Am...Sasha Fierce - Platinum Edition |
|---|---|
| Sanatci | Beyoncé |
| Cikis tarihi | 2009-10-29 |
| EAN/UPC | 0886975693726 |
| Label | Music World |
| Format | CD |
| Tur | Dance / R&B/Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | SONY PICTURES HE 88697569372 |
| EAN | 0886975693726 |
| Release Date | November 2, 2009 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 125 × 153 × 9 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.