Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA/LEGACY 19439783861 |
| EAN | 0194397838619 |
| Release Date | January 8, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,497
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Facelift |
|---|---|
| Sanatci | Alice In Chains |
| Cikis tarihi | 2021-01-08 |
| EAN/UPC | 0194397838619 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA/LEGACY 19439783861 |
| EAN | 0194397838619 |
| Release Date | January 8, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 436 g |
| Weight | 436 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.