Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Columbia |
| EAN | 0194399867716 |
| Release Date | September 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 380 g |
| Weight | 380 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,915
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dirt |
|---|---|
| Sanatci | Alice In Chains |
| Cikis tarihi | 2022-09-23 |
| EAN/UPC | 0194399867716 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Grunge |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | Columbia |
| EAN | 0194399867716 |
| Release Date | September 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 380 g |
| Weight | 380 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.