Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON 4866239 |
| EAN | 0028948662395 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,654
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Field: Complete Nocturnes |
|---|---|
| Sanatci | Ott, Alice Sara |
| Cikis tarihi | 2025-03-07 |
| EAN/UPC | 0028948662395 |
| Label | Deutsche Grammophon |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON 4866239 |
| EAN | 0028948662395 |
| Release Date | March 7, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.