Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC WETL7863236.1 |
| EAN | 0075678632365 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,269
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tell Me I'm Alive |
|---|---|
| Sanatci | All Time Low |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 0075678632365 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC WETL7863236.1 |
| EAN | 0075678632365 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 8 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.