Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRST WORD FW304 |
| EAN | 5050580826830 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,947
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Making of Silk |
|---|---|
| Sanatci | Joy, Allysha |
| Cikis tarihi | 2024-09-13 |
| EAN/UPC | 5050580826830 |
| Label | First Word |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRST WORD FW304 |
| EAN | 5050580826830 |
| Release Date | September 13, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.