Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BECAUSE MUSIC MAD496V |
| EAN | 0819478027859 |
| Release Date | December 11, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,214
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Renaissance |
|---|---|
| Sanatci | Aluna |
| Cikis tarihi | 2020-12-11 |
| EAN/UPC | 0819478027859 |
| Label | Virgin Music |
| Format | LP |
| Tur | Dance / House |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BECAUSE MUSIC MAD496V |
| EAN | 0819478027859 |
| Release Date | December 11, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.