Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRST WORD |
| EAN | 5050580848139 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,719
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Can You See Me Now? |
|---|---|
| Sanatci | Whiting, Amanda |
| Cikis tarihi | 2025-06-06 |
| EAN/UPC | 5050580848139 |
| Label | First Word |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRST WORD |
| EAN | 5050580848139 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.