Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVLP1255 |
| EAN | 8718469537310 |
| Release Date | December 1, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,347
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Complete Animals |
|---|---|
| Sanatci | Animals |
| Cikis tarihi | 2014-11-20 |
| EAN/UPC | 8718469537310 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Sixties |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl MOVLP1255 |
| EAN | 8718469537310 |
| Release Date | December 1, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.