Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Atlantic 81227943516 |
| EAN | 0081227943516 |
| Release Date | September 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,330
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Greatest Hits |
|---|---|
| Sanatci | Franklin, Aretha |
| Cikis tarihi | 2016-09-02 |
| EAN/UPC | 0081227943516 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Atlantic 81227943516 |
| EAN | 0081227943516 |
| Release Date | September 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.