Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | WARNER MUSIC GROUP WB695165.1 |
| EAN | 0093624869955 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Dimensions | 314 × 317 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,692
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Life is But a Dream |
|---|---|
| Sanatci | Avenged Sevenfold |
| Cikis tarihi | 2023-06-02 |
| EAN/UPC | 0093624869955 |
| Label | Warner Records Label |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | instock-Turkey, Vinyl |
| Label | WARNER MUSIC GROUP WB695165.1 |
| EAN | 0093624869955 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Dimensions | 314 × 317 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.